ייעוץ פרישה

האם הסכום שצברתם לפנסיה מספיק? אם לא, מה ניתן לעשות? בעצם, מה זה בכלל "מספיק"? על שאלות אלו מנסים לענות בשירות ייעוץ פרישה
ייעוץ פרישה
דף הבית >> חיסכון והשקעות >> ייעוץ פרישה

כיצד ניתן להבין אם הסכום שצברתם לפנסיה מספיק? אם לא, מה ניתן לעשות בנושא? ובעצם, מה זה בכלל "מספיק"? על שאלות אלו, בגדול, מנסים לענות בשירות ייעוץ פרישה

עם חובת ההפרשה לפנסיה לשכירים ולעצמאים, יחד עם העלייה בפופולריות של אמצעי חסכון נוספים – המונח "ייעוץ פרישה" נהיה רלוונטי מתמיד. מדובר בתהליך בו מסתכלים ביחד – החוסך והיועץ – על כלל הגורמים הרלוונטיים: החל מהרצונות והשאיפות של החוסך ועד למצב המשפחתי ולבחינת קרן הפנסיה ואמצעי הכנסה נוספים. המטרה היא מיקסום פוטנציאל החסכון, כך שאחד יוכל להנות מרמת חיים גבוהה ככל האפשר עם הפרישה.

מה בוחנים בייעוץ פרישה

המלצתנו היא לפנות לייעוץ בטווח שבין 15 עד 5 שנים טרם יציאה לפנסיה. כך, יש מרחב תמרון לביצוע התאמות בקרן, תכנון מס וכיוצ"ב. עם זאת, עדיף מאוחר מלעולם לא – תכנון פרישה כדאי גם אם אתם כבר קרובים לפנסיה; ישנן החלטות רבות לבצע ברגע הפרישה, וליווי מקצועי יכול לעשות הבדל משמעותי.

 

סוכנות פתרונות עדיפים מציעה ליווי וייעוץ פרישה, תוך בחינת כל תיק בהתאם לאופי החוסך ורצונותיו – במטרה שהפרישה שלכם תהיה מיטבית, עם רמת חיים מקסימלית.
צרו איתנו קשר למידע נוסף.
 

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

מאמרים בנושא ייעוץ פרישה

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.
נשמח ליצור עמך קשר