פוליסת חיסכון- הדרך שלך לחסוך על בטוח

המטרה העיקרית של פוליסות החיסכון היא לשמש אלטרנטיבה טובה יותר כערוץ לחיסכון מניב למוצרי החיסכון דוגמת קרנות נאמנות, פיקדונות ותוכניות חיסכון המוצעים בבנקים השונים. המוצר מתאים למי שמעוניין בחיסכון קצר מועד ו/או לחלופין יהווה אלטרנטיבה ראויה לחיסכון  ארוך טווח.
פוליסת חסכון- הדרך שלך לחסוך על בטוח
דף הבית >> חיסכון והשקעות >> פוליסת חיסכון- הדרך שלך לחסוך על בטוח

מי שמחפש ערוצי חיסכון המניבים תשואות יפות אך לא מעוניין להסתכן יתר על המידה יכול ליהנות מפוליסת החיסכון המוצעת על ידי חברות הביטוח השונות. מהי פוליסת חיסכון ומה יתרונה הבולט כנגד חסכון בקרנות נאמנות או באפיקי חסכון בבנק?

 

פוליסת חיסכון – מהי ולאיזה סוג חיסכון היא מתאימה?

המטרה העיקרית של פוליסות החסכון היא לשמש אלטרנטיבה טובה יותר כערוץ לחסכון מניב למוצרי החיסכון דוגמת קרנות נאמנות, פיקדונות ותוכניות חסכון המוצעים בבנקים השונים. המוצר מתאים למי שמעוניין בחיסכון קצר מועד ו/או לחלופין יהווה אלטרנטיבה ראויה לחסכון ארוך טווח. 
לעומת קרנות הנאמנות, בהן נאלצים החוסכים לשלם מס רווח הון בעת המעבר מקרן לקרן, בפוליסות החיסכון ניתן לעבור בין מסלולים שונים (ניתן לבחור אף בין למעלה מ-10 מסלולים שונים). כך שהמעבר לא ייחשב כמכירה ולכן לא יהיה צורך בתשלום מס על הרווחים במידה והיו. פוליסות החיסכון הן מוצר מעניין ביותר למי שמחפש השקעה גמישה ונזילה, שכן את הכספים ניתן למשוך בכל עת ללא קנסות או עמלות כלשהן בגין ביצוע המשיכה ו/או ההצטרפות למוצר, במהלך תקופת החיסכון הכספים מושקעים באפיקים מגוונים בהתאם לבחירת הלקוח המניבים רווח יפה לאורך זמן. 

 

 

מהם היתרונות הבולטים בפוליסות החיסכון?

מעבר ליתרון הבולט באופן משמעותי הנוגע לשינוי מסלולי השקעה ללא תשלום מס רווח הון ולגמישות במעבר בין מגוון המסלולים השונים יש לפוליסות החיסכון יתרונות נוספים – בהשוואה לקרנות הנאמנות וקופות הגמל:

 

 

ניהול פוליסת החיסכון – מה צריך לדעת?

פוליסת החיסכון היא כלי נהדר לכל מטרה, ומתאימה לאוכלוסיות רבות – ילדים, צעירים או מבוגרים. פוליסות החיסכון מנוהלות על ידי מרבית חברות הביטוח בפיקוח משרד האוצר, ומדובר על מוצר חיסכון בלבד, ללא תוספת ביטוחית כלשהיא. מכיוון שרכישת פוליסת חיסכון מותנית במילוי טפסים רבים והיא אינה ניתנת לביצוע באופן מקוון, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיסייע במילוי הטפסים, בבחירת המסלול המתאים לעמית באופן ספציפי, ובחירת דמי הניהול המשתלמים ביותר מול חברת הביטוח. 


יש לכם שאלות, או האם אתם מתלבטים בנוגע לרכישת פוליסת חיסכון? צרו אתנו קשר בכל עת, ונשמח לתת לכם מענה בכל שאלה.

 

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

מאמרים בנושא פוליסת חיסכון - הדרך שלך לחסוך על בטוח

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.
נשמח ליצור עמך קשר