השוואת מחיר ביטוח תאונות אישיות: כל מה שחשוב לדעת

אם אתם מודעים למשמעות של ביטוח תאונות אישיות, כנראה שאתם כבר בדרך לרכוש לעצמכם פוליסה; אך כיצד בוחרים את הכיסוי הנכון והמשתלם ביותר?
השוואת מחיר ביטוח תאונות אישיות
דף הבית >> מאמרים >> השוואת מחיר ביטוח תאונות אישיות: כל מה שחשוב לדעת

אם אתם מודעים למשמעות של ביטוח תאונות אישיות, כנראה שאתם כבר בדרך לרכוש לעצמכם פוליסה; אך כיצד בוחרים את הכיסוי הנכון והמשתלם ביותר?

ביטוח תאונות אישיות הוא כנראה הביטוח הכי חשוב שאתם לא מכירים. 
ליתר דיוק – אם אתם מודעים למשמעות התרחשותן של תאונות אישיות, כנראה שאתם כבר בדרך לרכוש לעצמכם פוליסת ביטוח תאונות אישיות. אך לפני הרכישה, חשוב לבצע השוואת מחירים בכדי לוודא שהפוליסה תתאים עבורכם – גם מבחינת המחיר, אבל בעיקר מבחינת הכיסוי הביטוחי.

לפני הכל, יישור קו: מהו ביטוח תאונות אישיות ולמה הוא חשוב?

כולנו יודעים כי לכל פציעה, אפילו קלה יחסית, ישנה משמעות כלכלית מעבר להוצאות הרפואיות; החל מדברים פעוטים לכאורה למשל: פציעה ביד המונעת מכם לבשל – אז קרוב לוודאי שתזמינו הרבה יותר אוכל מבחוץ דבר שיעלה לכם את גובה הוצאות החודשיות ועד משמעויות מרחיקות לכת, כגון חוסר יכולת לעבוד לתקופה ממושכת. 

 

בדיוק לשם כך קיים ביטוח תאונות אישיות. פוליסה זו מעניקה למבוטח הגנה כלכלית במקרה של פציעה עקב תאונה – ומעניקה פיצוי כספי בשיעור הקבוע מראש בהתאם לתקרת פיצוי מירבית הנקבעת במועד רכישת הביטוח. 
ביטוח תאונות אישיות יבוא לעזרתכם בכל הקשור להוצאות הנלוות לתאונה ולמצב הכלכלי שנגזר ממנה. אתם תקבלו פיצוי כספי מחברת הביטוח שישמש אתכם לכל הצרכים שלכם, בין אם הם קשורים לתאונה ובין אם לאו

 

הכיסוי של ביטוח תאונות אישיות הוא רחב למדי:

מומלץ לרכוש פוליסה משפחתית ולכלול סיכוני ספורט והרחבות נוספות בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

אם כך – במה יש להתחשב בעת השוואת מחירי ביטוח תאונות אישיות?

ראשית, יש לקחת בחשבון את הגורמים העיקריים המשפיעים על מחיר הפוליסה:

כאשר אתם ניגשים להשוות פוליסות ביטוח תאונות אישיות – שימו לב להשוות גם את התנאים וההגדרות, אשר עשויים להשתנות מחברה לחברה:
מה בדיוק מוגדר כתאונה ומהם נזקי הגוף המפורטים בפוליסה?

בנוסף, אם ברצונכם לרכוש הרחבה כלשהי לביטוח (כגון סיכוני ספורט או רכיבה על קטנוע דו גלגלי) – כדאי להשוות גם את תנאי ההרחבה.

 

לסיכום, במקרה של פציעה עקב תאונה, ביטוח תאונות אישיות יקנה לכם שקט נפשי וכלכלי – כל עוד הוא מורכב בצורה נכונה, העונה על הצרכים שלכם. אנו בטוחים כי כעת יש לכם את הכלים בכדי להשוות בין ביטוחי תאונות אישיות – ובכל עת אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ נוסף.
 

מאמרים בנושא השוואת מחיר ביטוח תאונות אישיות

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

נשמח ליצור עמך קשר