מסלולי השקעה בקרן הפנסיה החדשה

קיימת חשיבות רבה לחיסכון לגיל הפרישה, כשהמטרה היא לצבור כמה שיותר כספים במהלך שנות החיסכון. לשם כך קיימים בקרן הפנסיה מסלולי השקעות שונים היכולים להשפיע באופן משמעותי על רווחי הקופה. במאמר זה נציג את המסלולים השונים ונעמוד על  ההבדלים ביניהם. מה צריך לדעת על קרן הפנסיה החדשה?

קיימת חשיבות רבה לחיסכון לגיל הפרישה, כשהמטרה היא לצבור כמה שיותר כספים במהלך שנות החיסכון. לשם כך קיימים בקרן הפנסיה מסלולי השקעות שונים היכולים להשפיע באופן משמעותי על רווחי הקופה. במאמר זה נציג את המסלולים השונים ונעמוד על ההבדלים ביניהם.


מה צריך לדעת על קרן הפנסיה החדשה?

על מנת להניב כמה שיותר רווחים בקרן הפנסיה, יש צורך להשקיע, במיוחד בתקופה בה הריביות נמוכות ויש חשש מאינפלציה, את הכספים בקרן הפנסיה בצורה חכמה המתאימה לדרישות ולאופי העמיתים על מנת לנסות לצבור כמה שיותר כספים במהלך השנים על מנת שאלה יעניקו רווחה כלכלית בגיל הפרישה.

כיוון שלא כל העמיתים מעוניינים לקחת סיכון גדול מבחינת ההשקעות, חברות הביטוח מציעות מגוון מסלולים לעמיתים על מנת שיוכלו לבחור באופן גמיש את המסלול המועדף עליהם.


מהם מסלולי ההשקעה ביניהם ניתן לבחור?

ברירת המחדל כיום בהצטרפות לקרן הפנסיה הינם מסלולי השקעות הנקבעים בהתאם לגיל העמית. בנוסף, קיימים מסלולים סולידיים יותר היכולים להתאים למי שאינו מעוניין בסיכון גבוה ובתנודתיות, לעומתם, קיימים מסלולי השקעה אגרסיביים לחוסכים המעוניינים להגביר את הסיכון אך יחד עם זאת להגדיל את הסיכוי לתשואות גבוהות יותר לאורך זמן.


להלן פירוט מסלולי ההשקעה הקיימים בהתאם לתקנון האחריד בקרנות הפנסיה:

 

כיצד יודעים מהו המסלול המתאים ביותר?

אין ספק שכל מי שברשותו קרן פנסיה, מעוניין להגדיל את הרווחים עד כמה שניתן וכמה שיותר.

עם ריבוי המסלולים של קרנות הפנסיה אין ספק שהקושי לבחור את המסלול המתאים גובר.

לכן, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיאפיין את הצרכים ,האופי והרצונות של החוסך, יעניק הסבר מקיף על היתרונות של המסלולים הרלבנטיים ויסייע בהתאמת מסלול ההשקעה הנכון ביותר עבורכם.


יש לכם שאלות, או האם אתם זקוקים למידע נוסף בנוגע למסלולי ההשקעה השונים בקרן הפנסיה? צרו אתנו קשר בכל עת, ונשמח לתת לכם מענה בכל שאלה.
 

מאמרים בנושא מסלולי השקעה בקרן הפנסיה החדשה

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

נשמח ליצור עמך קשר
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות