סוגי ביטוח חיים וההבדלים ביניהם

יש כמה סוגי ביטוח חיים שחשוב להכיר ולהבין מה ההבדל ביניהם.

אבל קודם כל נסביר באופן כללי מהו ביטוח חיים. מדובר במוצר חשוב שנועד להבטיח לנו שאם חלילה יקרה אסון, כמו פציעה קשה, מחלה או אפילו מוות, לא נישאר ללא הכנסה. הוא גם מגן עליכם במקרים שמונעים מכם לעבוד מחייתכם, ובנוסף לכך הוא מגן על משפחתכם, במקרה שחלילה תלכו לעולמכם, ומעניק לה סכום שנקבע מראש, ובהתאם למה שהותרתם אחריכם. חשוב מאוד לעשות ביטוח זה במיוחד אם יקירכם תלויים בכם, ואתם רוצים למנוע מהם מצב שעליהם להתמודד עם קשיים פיננסיים בנוסף לקשיים הנלווים למצב של פציעה, מחלה או חלילה מוות.

סוגי ביטוח חיים

ביטוח חיים למקרה מוות – ביטוח חיים למקרה מוות מציע פתרון לשאלת הקיום הכלכלי של המשפחה במקרה פטירה של המפרנס. הפתרון הינו בסכום חד פעמי שישולם למוטבים במקרה מותו של המבוטח.
 
ביטוח למקרה נכות מתאונה/נכות מקצועית – ביטוח למקרה של נכות מתאונה או נכות מקצועית מספק מענה כלכלי להוצאות חד פעמיות הכרוכות במעבר של אדם בריא לחלוטין לתפקוד כנכה. ביטוח זה למעשה משמש כביטוח נוסף או משלים לביטוח החיים. מומלץ לרכוש ביטוח זה כרובד נוסף לביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה.
 
ביטוח למקרה מוות מתאונה – במקרה זה מדובר בפתרון ביטוחי נוסף, הקובע כי סכום נוסף ישולם למוטבים במקרה מותו של המבוטח עקב תאונה.
 
ביטוח הכנסה למשפחה – בסוג ביטוח זה מציעה חברת הביטוח פיצוי חודשי למוטבים בסכומים שנקבעו על ידי המבוטח בעשותו את הביטוח. הפיצוי החודשי ישולם למוטבים מיום אירוע הפטירה ועד תום תקופת הביטוח המוגדרת בפוליסה. סכום הביטוח ישולם בתשלומים חודשיים.

חשוב לזכור

ביטוח זה הינו הביטוח החשוב ביותר להישרדותו הכלכלית של הפרט ומשפחתו במקרים בהם נבצר ממנו היכולת לעבוד וזאת עקב שינוי במצבו הרפואי המונע ממנו את היכולת להמשיך ולבצע את עבודתו.

לא בטוחים אילו סוגי ביטוח חיים אתם צריכים?

אנחנו כאן כדי להסביר לכם על כל סוגי ביטוח החיים, ולהתאים לכם את הפוליסות האידיאליות בשבילכם. צרו קשר עוד היום עם המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ונשמח לעמוד לשירותכם, על מנת להעניק לכם שקט נפשי.

מוצרים נוספים

ביטוח חיות מחמד Best Friend
במסגרת תוכנית הביטוח Best Friend תוכלו לקבל מענה ביטוחי לחיות המחמד, בפוליסה ייחודית ומקיפה שתאפשר לכם להעניק לחיית המחמד שלכם, את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ובראש שקט בעת תאונה או מחלה.ביטוח לכלבים וחתולים מדוע כדאי לרכוש?הפוליסה מיועדת לביטוח כלבים וחתולים …

מאמרים נוספים בנושא זה

צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מבין כל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ
דילוג לתוכן