סוגי ביטוח חיים וההבדלים ביניהם

אילו סוגי ביטוח חיים יש? במאמר זה נסקור את ההבדלים בין ביטוח חיים למקרה מוות, ביטוח למקרה נכות מתאונה, ביטוח נכות מקצועית, ביטוח נוסף למקרה מוות מתאונה, ביטוח הכנסה למשפחה וביטוח אובדן כושר עבודה.
סוגי ביטוח חיים
דף הבית >> מאמרים >> סוגי ביטוח חיים וההבדלים ביניהם

יש כמה סוגי ביטוח חיים שחשוב להכיר ולהבין מה ההבדל ביניהם.

 

ביטוח חיים למקרה מוות

ביטוח החיים למקרה מוות מציע פתרון לשאלת הקיום הכלכלי של המשפחה במקרה פטירה של המפרנס. הפתרון הינו בסכום חד פעמי שישולם למוטבים במקרה מותו של המבוטח.

 

ביטוח למקרה נכות מתאונה/נכות מקצועית

ביטוח למקרה של נכות מתאונה או נכות מקצועית מספק מענה כלכלי להוצאות חד פעמיות הכרוכות במעבר של אדם בריא לחלוטין לתפקוד כנכה. ביטוח זה משמש כביטוח נוסף לביטוח החיים. ומומלץ לרכוש ביטוח זה כרובד נוסף לביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה.

 

ביטוח למקרה מוות מתאונה

פתרון ביטוחי נוסף הקובע כי סכום ביטוח נוסף ישולם למוטבים במקרה מותו של המבוטח עקב תאונה.

 

ביטוח הכנסה למשפחה

בסוג ביטוח זה מציעה חברת הביטוח פיצוי חודשי למוטבים בסכומים שנקבעו על ידי המבוטח בעשותו את הביטוח. הפיצוי החודשי ישולם למוטבים מיום אירוע הפטירה ועד תום תקופת הביטוח המוגדרת בפוליסה. סכום הביטוח ישולם בתשלומים חודשיים.

ביטוח זה הינו הביטוח החשוב ביותר להישרדותו הכלכלית של הפרט ומשפחתו במקרים בהם נבצר ממנו היכולת לעבוד וזאת עקב שינוי במצבו הרפואי המונע ממנו את היכולת להמשיך ולבצע את עבודתו.

 

 

 

 

 

לא בטוחים אילו סוגי ביטוח חיים אתם צריכים?

 

אנחנו כאן כדי להסביר לכם על כל סוגי ביטוח החיים, ולהתאים לכם את הפוליסות האידיאליות בשבילכם. צרו קשר עוד היום עם המומחים של פתרונות עדיפים - סוכנות לביטוח ונשמח לעמוד לשירותכם, על מנת להעניק לכם שקט נפשי.

 

מאמרים בנושא סוגי ביטוח חיים

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

נשמח ליצור עמך קשר