ביטוח אחריות מקצועית ליועצים – זו העצה שלנו בשבילכם!

יועצים נתפסים כדמות סמכותית, מקצועית, מנוסה ושופעת ידע שיכולה להעניק הכוונה בתחום התמחותה. עם זאת, גם יועץ הוא אדם, וגם הוא יכול לטעות. אלא שלפעמים עלולות להיות טעויות משמעותיות שעלולות לגרום לנזקים כלכליים, גופניים ואפילו נפשיים. לכן, חשוב שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית ליועצים.

מהו ביטוח אחריות מקצועית?

קיימים יועצים במגוון רחב של תחומים, ועל מנת להתאים לכל אחד ואחת את הביטוח המתאים לו, חשוב להבין שקיימים ביטוח אחריות מקצועית ליועצים בכל תחום ותחום. מה שמשותף לכל הביטוחים הוא שכל פוליסה מעניקה לכם הגנה כלכלית מפני תביעות הנובעות מטעויות שבוצעו במסגרת עבודתכם בתום לב. הביטוח עוזר לכם להתמודד עם ההוצאות הכלכליות הכרוכות בניהול משפט, החל מתשלום לעורך הדין שיגן עליכם ועד לפיצויים, במידה ותאלצו לשלם לתובע.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים בהתאמה אישית

כדי שתקבלו כיסוי התואם את עיסוקכם, עם כיסויים רלבנטיים, איכותיים ויעילים, חשוב מאוד להתייעץ עם סוכן ביטוח מנוסה ומקצועי, שמתמחה בביטוח אחריות מקצועית ליועצים.

במסגרת פגישה עם הסוכנים שלנו נאפיין לעומק את אופן פעילותכם העסקית, מהות החוזים שבידכם, ההתחייבויות שלכם מול מזמיני העבודה, נבחן את פירוט המחזורים ונבין מהם הסיכונים אשר אליהם אתם חשופים.

מיד נציג כמה דוגמאות לביטוחים המתאימים ליועצים מתחומים ספציפיים, על מנת להמחיש את החשיבות של התאמה אישית ופרסנוליזציה בכל פוליסה.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים כלכליים, יועצי משכנתאות, יועצי מס ויועצים השקעות

  • ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות – אחד מתנאי הסף לעיסוק בתחום של ייעוץ השקעות, היא דרישה של הרשות לניירות ערך, להסדרת ביטוח אחריות לכלל העוסקים בענף. ביטוח זה מיועד לצרכי הגנה בגין תביעות משפטיות המופנות כנגד יועצי השקעות, מנהלי תיקי השקעות, ומנהלי קרנות.
  • ביטוח אחריות מקצועית ליועצי מס – אנשים רבים מגישים תביעות נגד יועצי מס, בטענה שנגרמו להם נזקים שנעשו להם בגין רשלנות מקצועית, שגרמה להפסדים כלכליים עקב עבודתם הלקויה. ביטוח אחריות מקצועית יכול לכסות אתכם מול כל תביעה שהוגשה נגדכם בגין חשבוניות שאבדה, טעות בחישובים או כל תקלה שעלולה להוביל לנזק כלכלי משמעותי. הביטוח יגן עליכם אם תאלצו להשיב כספים, כולל ריביות ודמי פיצויים וכולל אובדן ימי עבודה או כל הוצאה אחרת שהיא פועל יוצא מהתנהלות משפטית.
  • ביטוח אחריות מקצועית ליועצי משכנתאות וייעוץ כלכלי – רואי חשבון, כלכלנים ויועצים עסקיים חשופים לתביעות אם לא סיפקו מידע רלבנטי בזמן, הציגו מצג שווא, לא עמדו בהסכמים, לא שמרו על דיסקרטיות, איבדו מסמכים, איחרו בהגדת מסמכים וכו'. ביטוח אחריות מקצועית יגן עליכם מפני קריסה כלכלית במידה ותאלצו להתמודד עם תביעות משפטיות.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים בתחום הבטיחות

החוק במדינת ישראל מחייב מעסיקים למנות ממונה בטיחות, ורבים מהם נעזרים ביועצי בטיחות לשם כך. זהו תפקיד בעל אחריות רבה, שכן על אותו אדם להכיר את הסיכונים הקיימים בעסק, להתריע עליהם, ולהדריך את לקוחותיו כיצד להתנהל מולם. במידה וממונה הבטיחות לא זיהה סיכון ואחד העובדים נפגע כתוצאה מרשלנותו, הוא עלול להיתבע. על מנת להתגונן כלכלית מפני מצב כזה, חשוב שיהיה לו ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים סביביתיים

יועצים סביבתיים נשכרים על ידי גופים ענקיים וחשופים לתביעות נזיקין משמעותיות  במקרה של נזק שנגרם עקב ייעוץ שגוי, רשלנות או טעות אחרת. תביעות רבות מוגשות בעקבות הכנת תסקירים או דוחות שנערכים וכדומה.  

פוליסה זו מתאימה לכל מי שמעניק ייעוץ בתחום של תכנון סביבתי, ענף החומרים המסוכנים, שפכים ומים, ענף האוויר והאנרגיה, רעש ואקוסטיקה, קרקעות מזוהמות, פסולת ומחזור, ניהול סביבתי וכדומה.

תביעות יכולות להיות מוגשות נגדרכם הן במסגרת תקופת הביטוח והן טרם תקופת הביטוח (תביעות רטרואקטיביות). לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית ליועצים החל מהיום הראשון שלכם ולמשך כל שנות פעילותכם ולשמור על רצף ביטוחי, גם אם בחרתם להפסיק לעסוק בתחום, עד תום תקופת ההתיישנות.

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים בתחום הרפואה והפארא רפואה

יועצים בתחום הרפואה, הפארא רפואה והתחום הרגשי מספקים הכוונה שנועדה להטיב על הלקוח, לעזור לו להתגבר על כאביו ולטפל במחלות שמהם הוא סובל וכדומה. כל אלה חשופים לתביעות בגין רשלנות וגרימת נזקים, למרות שכוונתו של המטפל היתה טובה. ברגע שמטופל חש שנגרם לו נזק הוא לא מהסס לגשת לבית המשפט. לכן, חשוב שלכל יועץ בתחומים אלה יהיה ביטוח אחריות מקצועית שיעניק לו רשת ביטחון כלכלית במידה וייאלץ להיכנס להליכים משפטיים נגדו.

רוצים להבטיח לעצמכם שקט נפשי? הצטרפו עוד היום

ביטוח אחריות מקצועית ליועצים נדרש לכם כדי שתוכלו לקבל החלטות מקצועיות בראש שקט. תביעה משפטית שהוגשה בגין החלטה מקצועית שקיבלתם או טעות שבוצעה בתום לב, עלולה לשתק את העסק שלכם לחלוטין ואף לגרום לסגירתו בזמן שאתם מתמודדים הן עם ההוצאות המשפטיות והן עם פגיעה במוניטין שלכם.

כדי להיערך מראש ולמנוע מצב כזה, חשוב לוודא שיש בידכם ביטוח המתאים לעיסוקכם. פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח מתמחה בתחום האחריות המקצועית כבר עשרות שנים, ומעמידה לשירותכם נבחרת מנצח של סוכנים שעובדים עם חברות הביטוח המובילות בארץ. נשמח ללוות אתכם, לאפיין את עיסוקכם וצורכיכם הייחודיים ולהתאים לכם פוליסה אטרקטיבית ואיכותית. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

מוצרים נוספים

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים
מדוע כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ומה הוא בדיוק מכסה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים נועד כדי להעניק לכם כיסוי מפני תביעת נזיקין משמעותית.בדומה לאדריכלים, ובעצם לכל מי שעוסק במקצוע חופשי, גם אתם מספקים שירות, ייע…
ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים
ביטוח אחריות מקצועית להנדסאים הוא הביטוח החשוב ביותר שאתם צריכים שיהיה לכם כהנדסאים.על כל הנדסאי בניין, הנדסאי אדריכלות או כל הנדסאי בתחום אחר מוטלת אחריות רבה. במקרה של רשלנות מקצועית, גם אם קרתה בתום לב, אתם חשופים לתביעה מצד לקוחותיכם, שעלולים לדרוש פיצוי משמעותי בגין…
ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון
רואי חשבון, יועצי מס ומנהלי חשבונות חייבים להחזיק ברשותם פוליסת ביטוח אחריות מקצועית. תחומי ראיית החשבון בכלל ייעוץ המס והנהלת החשבונות הינם תחומי פעילות הכורכים בתוכם מורכבות רבה ואחריות רבה. המורכבות הרבה והלחץ היומיומי בעבודה השוטפת בתחום הפיננסים עלולה לגרום לרואי ה…
ביטוח אחריות מקצועית הייטק משולב ביטוח חבות המוצר
ביטוח אחריות מקצועית משולב ביטוח אחריות (חבות) מוצר מורכב מ-2 חלקים עיקריים: ביטוח אחריות מקצועית וביטוח אחריות (חבות)המוצר. הביטוח מתייחס לחברה המפתחת תוכנה באופן ייעודי למזמין עבודה וגם לזו שפיתחה תוכנות מדף. ביטוח אחריות מקצועית משולב ביטוח אחריות (חבות) מוצ…
ביטוח אחריות מקצועית לרופאי שיניים
רופאים עושים עבודה מצוינת ברוב המקרים, אך לעתים, בתום לב נגרמים לפציינטים נזקים כתוצאה מעבודה רשלנית של רופא. הרופא ידרש בפיצוי כספי משמעותי ולכן, ביטוח אחריות מקצועית לרופאים הוא הכרחי להגנה מפני תביעות ודרישות הלקוחות לפיצוי כספי.  מהו ביטוח אחריות …
ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים
אדריכלים רבים עובדים על פרויקטים גדולים ומורכבים בהם מוטלת עליהם אחריות גדולה ביותר להצלחת הפרויקט וסיומו בזמן בהתאם לסיכום שנערך עם מזמין העבודה. עם זאת, ייתכנו מקרים בהם לא הכול עובד לפי התכנית והאדריכל מבצע טעות בתכנון - דבר שעלול לסכן אותו בהגשת תביעה מצד הלקוח. לכן…
ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפואה משלימה
מטפלים במקצועות הרפואה המשלימה (אלטרנטיבית) חשופים, בדומה לרופאים מטפלים, ולבעלי מקצועות חופשיים שונים לתביעות בגין רשלנות רפואית מקצועית – הגשת תביעה יכולה להתרחש גם זמן רב לאחר הטיפול עצמו. אילו יתרונות מעניק להם ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפואה המשלימה? …
ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים שפי
אחריות מקצועית בתנאי שפי מה זה אומר?בסוף שנת 2005 התקשרה סוכנות הביטוח שפי למקצועות ההנדסה והאדריכלות בע'מ בבעלות של ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים בע'מעם חברת הביטוח איילון לצורך בנייתה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית משופרת עבור חברי הארגון.הפוליסה שנבנתה על ידי האר…
ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים
בין אם אתה חשמלאי, טכנאי מיזוג אויר או טכנאי מכשירי חשמל מוטלת עלייך אחריות רבה. גם לחשמלאים ולטכנאים המנוסים ביותר עלולות לקרות תקלות כתוצאה מרשלנות מקצועית.תקלות במהלך עבודתם של חשמלאים וטכנאים עלולות לסכן את לקוחותיהם הן מבחינת נזקים לגוף והן מבחינת נזקים לרכוש. …

מאמרים נוספים בנושא זה

חסכו אלפי שקלים על ביטוח אחריות מקצועית
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ