הר ביטוח משרד האוצר, לשירות צרכני הביטוח

מערכת הר ביטוח משרד האוצר מאפשרת לכל אדם לקבל תמונה מלאה ועדכנית של פוליסות הביטוח הרשומות על שמו. כלי עזר מצוין לתכנון פתרונות ביטוח ללקוחותינו
הר ביטוח משרד האוצר, לשירות צרכני הביטוח
דף הבית >> מאמרים >> הר ביטוח משרד האוצר, לשירות צרכני הביטוח

אנו משתמשים במערכת הר הביטוח משרד האוצר כדי לספק ללקוחותינו פתרונות מותאמים אישית, בראייה כוללת של צרכי הביטוח שלהם

ודאי שמעתם את השם הר הביטוח. ובכן, לא מדובר במקום גיאוגרפי, אלא במערכת טכנולוגית חדשנית, שפותחה ע"י משרד האוצר לטובת צרכני הביטוח בישראל.
באמצעות מערכת הר ביטוח משרד האוצר, כל אדם בישראל יכול לקבל תמונה מלאה ועדכנית של כל פוליסות הביטוח הרשומות על שמו, בכל חברות הביטוח, מכל התקופות.

 

אנחנו, בסוכנות פתרונות עדיפים, משתמשים במידע הקיים במערכת כחלק מן השירות המקצועי השוטף ללקוחותינו. מערכת הר ביטוח משרד האוצר, שהיא כאמור מערכת ממשלתית לאומית, מסייעת לנו לתכנן את פתרונות הביטוח עבור לקוחותינו בראייה כוללת.
בנוסף, באמצעות הר ביטוח משרד האוצר ניתן לזהות כפל ביטוח (דהיינו, תשלום כפול על אותו כיסוי), או לחילופין – חוסרים בהגנות ביטוחיות חשובות. אנו מאתרים סיכונים שאין להם ביטוי בסל הביטוח האישי והמשפחתי של הלקוח, וממליצים ללקוחותינו לבצע שינוים בהתאם לחוסרים שהתגלו בבדיקה.

הר ביטוח משרד האוצר - המהפכה הדיגיטלית

הר ביטוח משרד האוצר היא חלק מן המהפכה הדיגיטלית של ענפי הפיננסים, הביטוח והפנסיה. התהליכים הופכים למהירים יותר והפתרונות למדויקים יותר. הטכנולוגיה המתקדמת עוזרת לנו לספק פתרונות טובים יותר, משתלמים יותר ובעיקר מותאמים אישית לצרכים וליכולות של כל מבוטח.

 

כדי שנוכל להפעיל את מערכת הר ביטוח משרד האוצר לשירות הלקוח, עלינו לקבל את אישורו לקבלת המידע. 
לקוח שסיפק לנו את ההרשאה לפנות להר ביטוח משרד האוצר, נהנה מקבלת דו"ח מצב הביטוחים שלו והמלצות לשינוי ושיפור במידה ואנו מוצאים כאלו.

 

כאשר אנו מקבלים הרשאה מצד לקוח, הצעד הראשון הוא לפנות ולקבל את הנתונים מן המערכת. 
לאחר מכן מתבצעים תהליכי בדיקה וניתוח יסודיים. הממצאים מוצגים ללקוח באופן מדויק וברור, במסגרת דו"ח מפורט. לדו"ח מצורפות המלצות מקצועיות לביצוע – היכן לחסוך, היכן להוסיף, מה לשנות וכד'.
התוצאה: סל הגנות ביטוחיות חכם, חסכוני ומקיף.
 

מערכת הר ביטוח משרד האוצר של משרד האוצר שינתה את חוקי המשחק בכל הקשור לצרכנות ביטוח, והפכה לסטנדרט מקצועי. כל אחד יכול לבצע שופינג ביטוחי על בסיס תמונת מצב עדכנית ואמינה של הביטוחים שברשותו, לבדוק את הפתרונות המוצעים לו, ולבחור בראש שקט.
אנחנו כאן כדי לסייע לכם למצות את המירב והמיטב מן התשתית היעילה והחדשנית שהעניק לנו משרד האוצר.
 

מאמרים בנושא הר ביטוח משרד האוצר, לשירות צרכני הביטוח

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

נשמח ליצור עמך קשר