מאמרים

פתחילת קרן פנסיה לשכיר ולעצמאי
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

פתיחת קרן פנסיה – איך זה עובד?

חוק פנסיה חובה מחייב כל עובד, בין אם הוא שכיר ובין הוא עצמאי, להפקיד לעצמו כספים במוצרים פנסיוניים לטובת תקופת הפרישה. במאמר זה נסביר במה כרוך תהליך פתיחת קרן פנסיה, כמה כסף צריך להפקיד ומה קורה למי שלא עומד בדרישות החוק?

קראו עוד »
השוואת קרן פנסיה (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

השוואת קרן פנסיה – המדריך שילווה אתכם צעד אחר צעד

אחת מאפשרויות החיסכון הפינסיוני הפופולריות בישראל היא קרן פנסיה, וזאת בזכות האפשרות ליהנות מדמי ניהול נמוכים מאוד ורשת הביטחון שהמדינה מספקת לאפיק זה. כדי למנף את החיסכון שלכם לשנות הפרישה, חשוב להחליט באיזה קרן לחסוך, ולשם כך כדאי לערוך השוואת קרן פנסיה לפי מספר קריטריונים.

קראו עוד »
קרן פנסיה לעובד זר
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

האם צריך לפתוח קרן פנסיה לעובד זר?

בשנת 2008 מדינת ישראל הכריזה על צו הרחבה פנסיוני, שלפיו כל עובד בישראל, בכל אנפי התעסוקה, זכאי להפרשות פנסיה ופיצויים על ידי המעסיק, גם אם הוא מועסק רק מספר שעות בודדות בשבוע. אבל מה זה אומר מבחינת קרן פנסיה לעובד זר? במאמר זה נבחן נקודה זו לעומק.

קראו עוד »
מיטב דש קרן השתלמות
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

כל מה שצריך לדעת על מיטב דש קרן השתלמות

מיטב דש קרן השתלמות נמצאת בטבלת התשואות של קרנות ההשתלמות במקום השני והמכובד לאחר שחלפה לה מחצית משנת 2021. אם אתם שוקלים לפתוח בה קרן השתלמות או לנייד את כספי החיסכון שלכם אליה, הנה כמה נקודות שכדי שתדעו על החברה ומדיניות ההשקעות שלה.

קראו עוד »
קרן השתלמות אנליסט
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

כל מה שרציתם לדעת על קרן השתלמות אנליסט

אם אתם שוקלים לפתוח קרן השתלמות אנליסט או להעביר את כספי החיסכון שלכם לחברת אנליסט, הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נספר לכם את כל מה שצריך לדעת על החברה הזו ועל אופן התייחסותה לאפיק השקעה זה.

קראו עוד »
דירוג קרנות השתלמות
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

דירוג קרנות השתלמות – איך לדעת איזו קרן הכי טובה בשבילכם?

לצורך דירוג קרנות השתלמות אפשר למעשה להסתכל על מספר קריטריונים, החל מהתשואות במסלולים השונים, דרך דמי הניהול, ועד להיקף הנכסים של כל מוסד מנהל. אבל מהי הדרך הנכונה והיעילה להשוות, לבדוק ולדרג את הגופים בכל קריטריון? בואו לגלות!

קראו עוד »
מחשבון קרן השתלמות
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

מחשבון קרן השתלמות – איך להשתמש בו?

מחשבון קרן השתלמות הוא כלי שעוזר למתעניינים לקבל החלטה איפה להשקיע וכמובן גם מראה כמה כסף יהיה לכם בסוף תקופת ההשקעה. לצורך שימוש בו תצטרכו למלא כמה נתונים. אז איך לעשות את זה נכון?

קראו עוד »
העברת קרן השתלמות (1)
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

העברת קרן השתלמות – ניוד חיסכון חכם

העברת קרן השתלמות לקרן אחרת תוכל במקרים מסוימים למנף את הרווח שלכם מכספי החיסכון שלכם אבל במקרים מסוימים פעולת ניוד עלולה להוביל לתוצאות הפוכות. אז באיזה מקרים כדאי לעשות את הצעד, למה לשים לב ואיך לעשות את זה נכון?

קראו עוד »
פתיחת קרן השתלמות
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

מה נדרש לצורך פתיחת קרן השתלמות?

אם אתם רוצים ליהנות מאפיק החיסכון היחידי שפטור ממס רווח הון, כנראה שאתם שוקלים פתיחת קרן השתלמות. מה נדרש לצורך זה, מי יכול ליהנות מזה, ומה חשוב לדעת על הנושא? כל הפרטים במאמר.

קראו עוד »
מה זה קרן השתלמות
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

מהי קרן השתלמות ולמה היא כזו מושלמת ומשתלמת לכם?

למרות שמדובר באחד ממוצרי החיסכון הוותיקים, עדיין יש לא מעט אנשים שלא יודעים מה זה קרן השתלמות, לא מכירים את כל היתרונות שלה, ולמרות זאת יש למוצר זה מוניטין מכובד שמושך אליו רבבות של מצטרפים חדשים מדי שנה. במאמר זה נסקור את המוצר לעומק.

קראו עוד »
קרן השתלמות לשכירים
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

קרן השתלמות לשכירים – כל מה שצריך לדעת

מעסיקים רבים מציעים קרן השתלמות לשכירים ומאפשרים לעובדיהם ליהנות מיתרונות רבים הניתנים בזכות חיסכון במכשיר זה. במאמר שלפניכם ריכזנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות על אחד מאפיקי החיסכון האהובים.

קראו עוד »
ביטוח מנהלים במקרה מוות
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

ביטוח מנהלים במקרה מוות – לאן הכסף הולך?

ביטוח מנהלים במקרה מוות מעניק למוטבים שקבע המבוטח פיצוי כספי הנועד לספק רשת ביטחון כלכלית בשעתם הקשה. איך זה עובד ובמה זה שונה מאפשרויות אחרות שקיימות בתחום הביטוח והחיסכון הפנסיוני. על כך במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
הדילמה של אלטשולר
מאמרים בנושא חיסכון והשקעות

יש לכם קרן השתלמות באלטשולר? כדאי שתקראו את זה

בחודשים האחרונים מצבה של אלטשולר שחם אינו מזהיר, וחוסכים רבים מתחילים לשקול אם כדאי לעבור למתחרות. עם זאת, למרות החששות, אולי שווה עדיין להישאר עם החברה הוותיקה. על כל הסיבות לכך, במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
אובדן כושר עבודה ביטוח מנהלים (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

אובדן כושר עבודה – ביטוח מנהלים לעומת קרן פנסיה

לצערנו מדי שנה אלפי אנשים מאבדים את יכולתם לעבוד ולהתפרנס בכבוד, עקב תאונות או מחלות. ביטוח אובדן כושר עבודה ביטוח מנהלים והכיסוי הביטוחי בקרן הפנסיה נועדו כדי להבטיח תשלום קצבה חודשית במקרים אלה. אז מה ההבדלים ביניהם?

קראו עוד »
מה ההבדל בין ביטוח מנהלים וקרן פנסיה (1)
מאמרים בנושא מוצרי פנסיה

מה ההבדל בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה?

כשאדם צריך לבחור באיזה מוצר פנסיוני לחסוך כדי שיהיה לו מספיק כסף בשנים שלאחר פרישתו, עומדות בפניו כמה אפשרויות ועלה התלבטות. אנשים רבים מנסים להבין מה ההבדל בין ביטוח מנהלים לקרן פנסיה, ואנחנו כאן כדי לענות על שאלה זו.

קראו עוד »

/ 5.

לקבלת הצעה לביטוח או לחיסכון עוד היום
במחיר המשתלם ביותר מכל חברות הביטוח בישראל
השאירו פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ