במקום שהכסף שלכם סתם "ישכב" בעו"ש – השקיעו בפוליסת חיסכון!

יש לכם סכום כסף משמעותי שפשוט "שוכב" לו בחשבון העו"ש. מה האלטרנטיבה? טוב ששאלתם! התשובה היא פוליסת חיסכון ובמאמר זה נסביר לעומק את היתרונות של מוצר זה עבורכם.
פוליסת חיסכון
דף הבית >> מאמרים >> במקום שהכסף שלכם סתם "ישכב" בעו"ש – השקיעו בפוליסת חיסכון!

אם אתם מחזיקים סכום של כמה עשרות אלפי שקלים בחשבון העו"ש, בסופו של דבר זה יוצר יותר נזק מתועלת עבורכם. למה? כי אם אינכם מנהלים את הכסף שלכם ביעילות, כנראה שאתם משלמים עמלות גבוהות ודמי ניהול גבוהים, מפסידים רווח פוטנציאלי וגם משלמים תשלומי מס רווחי הון שפוגעים בשל כך בתשואה הכוללת שלכם.
 

בדקו את עצמכם: האם יש לכם כספים פנויים שאינם מנוהלים נכון?

יכול להיות שאתם מחזיקים כסף שפשוט לא "עובד" טוב בשבילכם כרגע, כי הוא פשוט לא מושקע בצורה אופטימלית. לכן התשואה עבורו תהיה אפסית, ולעתים אפילו שלילית אם יש אינפלציה במשק.


כספים פנויים יכולים להיות למשל:
•    כספים בחשבון העו"ש
•    תוכניות חסכון ופיקדונות שקליים בבנק
•    כספים בקרנות נאמנות
•    כספים שהועברו לתיק השקעות מנוהל
•    ועוד

 

למה עדיף להימנע מלפנות למנהל השקעות? 

ייתכן ואתם חושבים שהצעד הנכון הוא לפנות למנהל השקעות מנוסה, עם רזומה עשיר ומוכח של ניהול פיננסי נכון ובעלויות ניהול נמוכות. לדעתכם, כך תוכלו להיות בטוחים שהכסף שלהכם מנוהל באופן אפקטיבי וחכם. 

 

חשוב לדעת שלעתים עלול להיווצר מצב של ניגוד ענייניים: מנהל ההשקעות רוכש עבור הלקוח ניירות ערך וקרנות שעבורם הוא מקבל תמריצים, והם לאו דווקא המוצרים האידיאליים עבורכם. במקרה כזה, השיקולים האינטרסנטיים של הסוכן עלולים להביא לתשואות פחות טובות בשבילכם. 

 

אז מה בכל זאת כדאי לעשות כדי למנף תשואות?

במטרה לפתור את הבעייתיות שעליה דיברנו בפסקה הקודמת, לאחרונה נפתחו ערוצי השקעה חדשים, שכבר מנהלים יותר מ- 6 מיליארד שקלים. האלטרנטיבה המובילה היא פוליסת חסכון שמנוהלת באחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ. 

 

לאופציה הזו יש יתרונות רבים עבורכם כחוסכים:
 

 

מסקנה: פנו עוד היום למומחה בתחום החסכון הפנסיוני

ראינו שאם יש לכם כספים שעומדים בעו"ש שלכם – אתם מפסידים פוטנציאל להרוויח על כסף שכבר יש לכם. ראינו שלפעמים השקעות עלולות להיות נגועות משיקולים אחרים שלאו דווקא משרתים את טובתכם והסברנו למה דווקא פוליסת חיסכון היא האלטרנטיבה הראויה. אז אם אתם רוצים לבדוק אם הכספים שלכם מנוהלים עבורכם באופן אופטימלי, וכיצד אתם יכולים להרוויח יותר על היתרה שלכם בבנק, מומלץ לפנות למומחה בתחום החיסכון הפנסיוני. 
 

מאמרים בנושא פוליסת חיסכון

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

נשמח ליצור עמך קשר