ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים שפי

בסוף שנת 2005 התקשרה סוכנות הביטוח שפי למקצועות ההנדסה והאדריכלות בע"מ בבעלות של ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים עם חברת הביטוח איילון לצורך בנייתה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית משופרת עבור חברי הארגון.
ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים שפי
דף הבית >> ביטוח אחריות מקצועית - הגנה כלכלית לבעלי מקצוע • עדיפים >> ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים שפי

אחריות מקצועית בתנאי שפי מה זה אומר?

בסוף שנת 2005 התקשרה סוכנות הביטוח שפי למקצועות ההנדסה והאדריכלות בע'מ בבעלות של ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים בע'מ
עם חברת הביטוח איילון לצורך בנייתה של פוליסת ביטוח אחריות מקצועית משופרת עבור חברי הארגון.
הפוליסה שנבנתה על ידי הארגון וחברת הביטוח איילון ומשווקת החל מראשית שנת 2006 מכילה הרחבות ותוספות רבות לפוליסת ביטוח האחריות המקצועית. חלק מההטבות הינן ייחודיות ואינן קיימות בפוליסות ביטוח אחריות מקצועית מקבילות המשווקות על ידי שאר חברות הביטוח בישראל.

 

להלן רשימת ההרחבות הקיימות בפוליסת ביטוח האחריות המקצועית בתנאי שפי של איילון חברה לביטוח

הסדר ניהול תביעות לגבי תביעות מתחת להשתתפות העצמית בפוליסה בשיתוף עם משרד עורכי דין המתמחה בתחום- כל תביעה תועבר למשרד עוה'ד. המשרד יבצע הערכת סיכון לתביעה. במידה ויוערך כי גובה הסיכון בתביעה הינו נמוך מגובה ההשתתפות העצמית של המבוטח. התביעה תטופל על ידי משרד עוה'ד מבלי להעבירה לטיפול חברת הביטוח. חברי ארגון המהנדסים והאדריכלים העצמאיים ייהנו מסבסוד (מרבית שכ'ט עוה'ד ישולם על ידי איילון ושפי). חלקו של המבוטח בתשלום שכ'ט עוה'ד יעמוד על 250$ בתוספת מע'מ. במידה והתביעה תגיע לטיפול בפני ביהמ'ש, יהיה עוה'ד זכאי בנוסף ל-250$ הנ'ל גם ליתרת שכ'ט שתיקבע לזכותו ע'י ביהמ'ש וזאת מתוך סכום ההוצאות שיתקבל, מן הצד שכנגד, על פי החלטת השופט. מבוטחים שסכום ההשתתפות העצמית שלהם בפוליסה גבוה מ- 40,000 ₪ יהיו פטורים מתשלום שכ'ט כלשהו ומלוא שכר טרחת עוה'ד ישולם על ידי 'שפי' לחברי הארגון.

 

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

מאמרים בנושא ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים שפי

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.
נשמח ליצור עמך קשר