ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי למשפחה הוא פתרון אידיאלי למי שמעוניין לקבל שירות רפואי מקיף במקרה של מחלה קשה או צורך בניתוחים וטיפולים רפואיים. ביטוח זה מכסה מגוון טיפולים, תרופות ובדיקות שעלותם גבוהה ביותר, ואף עשוי להציל חיים.
ביטוח בריאות פרטי
דף הבית >> ביטוח בריאות משפחתי >> ביטוח בריאות פרטי

 

ביטוח בריאות פרטי למשפחה - שירות רפואי מקיף

מהו ביטוח בריאות פרטי?

המערכת הרפואית הציבורית בישראל אינה נותנת מענה מקיף לחברים בקופות החולים השונות. לדוגמא, במקרה של מחלה קשה של אחד מבני המשפחה, ייתכן צורך בטיפולים או בתרופות יקרות שאינן ממומנות על ידי הקופה. במקרה זה, יאלצו האדם החולה ומשפחתו למצוא פתרון למימון תרופות שמחירן עלול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש - ואף יותר. מבחינה כלכלית מדובר על הוצאות שרבים מהאנשים לא יוכלו לעמוד בהם, וייאלצו להשתמש בחסכונות שצברו. ביטוח בריאות פרטי נותן מענה לצורך הזה שישנו, וסוגר את הפער שנוצר בין השירותים שמספקות קופות החולים הציבוריות לבין הצורך של הציבור. כך יש הגנה כלכלית למשפחה כולה, המאפשרת לקבל טיפול רפואי רחב יותר.

 

יתרונות ביטוח בריאות פרטי

ביטוח רפואי פרטי עשוי להציל חיים, ומעניק אפשרויות רבות למבוטחים להחלים ממחלות רבות, לדוגמה במקרה של צורך בביצוע השתלת איברים. ביטוח זה הכרחי למשפחה, שכן הוא מהווה כאמור, גם רשת בטחון כלכלית ומאפשר לקבל את הטיפול הרפואי המקיף ביותר שקיים לאחד מבני המשפחה בעת הצורך המיידי בכך. אחד היתרונות הבולטים בביטוח הבריאות הפרטי  הוא המגוון הרחב של השירותים המוצעים למבוטחים, המאפשר להם במקרה הצורך להתאשפז ולעבור ניתוח באופן פרטי בארץ וגם בחו״ל, מה שיכול להיות רלוונטי במקרה שמדובר על רופא מומחה למחלה ספציפית ונדירה, או כאשר מדובר בבית חולים המתמחה בטיפול בסוג מסוים של מחלה או תופעה.

 

 

אילו מקרים מכוסים בביטוח בריאות פרטי?

חברות הביטוח השונות מציעות למבוטחים פתרונות כדלקמן:

 

מהן העלויות הממוצעות לפוליסת ביטוח בריאות משפחתית?

מחירי פוליסת ביטוח בריאות פרטית משפחתית נעים בין כ-100 ₪ לחודש ל- 800 ₪ . המחיר נקבע בהתאם לגילאי המבוטחים השונים במשפחה ובהתאם להרחבות שיבחרו להוסיף לפוליסת הבסיס. על מנת למצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר, מומלץ לערוך השוואה בין חברות הביטוח השונות באמצעות סוכן ביטוח הבקיא בתחום זה וסוכן ביטוח העובד עם מספר רב של חברות ביטוח.

 

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

מאמרים בנושא ביטוח בריאות פרטי

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.
נשמח ליצור עמך קשר