ביטוח בריאות משפחתי ואישי

באתר של פתרונות עדיפים - סוכנות לביטוח תמצאו מידע על בביטוח בריאות משפחתי , אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים, תאונות אישיות, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות קשות, נסיעות ועוד.
דף הבית >> ביטוח בריאות משפחתי ואישי

ביטוח בריאות משפחתי מעניק לכם מעטפת של שירותים, טיפולים ותרופות שאינם נכללים במסגרת סל הבריאות.

 

משפחה היא ככל הנראה הדבר החשוב לנו מכל, ולכן אנחנו שואפים לעשות על מנת להגן עליה. אחד הדברים הבסיסיים ביותר שאפשר לעשות כדי לשמור על האנשים שאתם הכי אוהבים, הוא לעשות ביטוח בריאות פרטי. כך, אם חלילה מישהו ממשפחתכם יזדקק לעזרה רפואית מורכבת, מהסוג שעושה מאות אלפי שקלים, תוכלו לדעת שיש לכם מאיפה לקבל תמיכה כלכלית.

 

למה אי אפשר לסמוך רק על הביטוח הממלכתי?

למרות שישראל מדינה היא אחת המדינות המובילות בעולם בתחום הטכנולוגיה והחדשנות ומציעה שירותי רפואה מתקדמים, רובם אינם מכוסים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי בגלל שיקולי תקציב כאלה ואחרים. יש שירותים, טיפולים ותרופות שבהחלט תוכלו ליהנות מהם או תמורת השתתפות עצמית בסכום מסוים. במקרים מסוימים אולי תוכלו לקבל שירותים במסגרת השב"ן (הביטוחים המשלימים של קופות החולים). אבל זה לא סוד שמערכת הבריאות הציבורית קורסת ושמצבה אינו אידיאלי: כך למשל תאלצו לחכות לתור מסוים במשך שבועות ואף חודשים ועל כל מיני דברים אחרים תאלצו לשלם מאות אלפי שקלים מכיסכם, אם אין לכם ביטוח. 

 

הפתרון - ביטוח בריאות משפחתי (אבל לא רק)

אשפוז, בדיקה מורכבת, ניתוח, השתלה או תרופה שמחוץ לסל הבריאות, שירותים רפואיים שניתנים בחו"ל - את כל אלה מכסה ביטוח בריאות פרטי, באופן חלקי או מלא. עם זאת, חשוב לדעת שיש ביטוחים נוספים שכדאי לשקול לעשות על מנת לקבל את העזרה המקסימלית בעת הצורך. ביטוחים אלה מעניקים פיצוי כספי חד פעמי שיכול לעזור לכם ולמשפחתכם להתמודד עם הבעיה הרפואית, עקב אובדן הכנסות והוצאות שוטפות.

 

אילו סוגי ביטוח בריאות לכל המשפחה קיימים?

חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של ביטוחי בריאות שכדאי לבחון אם כדאי לכם להצטרך עליהם על מנת ליהנות ממקסימום כיסוי בעת הצורך:

 

בפתרונות עדיפים - סוכנות לביטוח מתמחים בהתאמת ביטוחי בריאות בהתאם לצורכי המשפחה. אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בתחום, ביניהן: הראל, הפניקס, כלל, איילון ומנורה מבטחים. נשמח לעמוד לשירותכם ולצרף אתכם לכל אחת מהן.

 

 

ביטוח בריאות משפחתי

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מאמרים בנושא ביטוח בריאות משפחתי

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

בסרטון זה אני מציג בעיה נפוצה בה משפחות רבות אינן מודעות לכך שהן מחזיקות בפוליסות ביטוח דומות. בעיה זו מוגדרת ככפל ביטוחים והיא נפוצה מאוד בישראל. בעקבות שינויים במשפחה יתכן שחלק מהביטוחים אינם רלבנטיים יותר או שחייבים לעבור שדרוג ועדכון בהתאם למצב הנוכחי, כגון ביטוח בריאות משפחתי.
בנוסף, יתכן שאתם משלמים היום מחירים גבוהים עבור ביטוחים שאתם יכולים לרכוש  בעלויות נמוכות בצורה משמעותית מאלה שברשותכם.
כדי לבדוק האם למשפחתכם קיימים ביטוחים כפולים, לא מעודכנים ויקרים 
מומלץ לבקש ממומחה בתחום הביטוח לערוך עבורכם בחינה מקיפה של מגוון הביטוחים שברשותכם. בדיקה כזו נערכת בדרך כלל ללא תשלום ויכולה לפנות אלפי שקלים מתקציב המשפחה למטרות אחרות. כבר במהלך הבדיקה עם מומחה בתחום הביטוח תוכלו לבטל כפל ביטוחים, להקטין או לבטל ביטוחים שאינם מתאימים לצורך העכשווי של המשפחה, לחסוך כסף רב ולשפר את ההגנה הביטוחית של המשפחה מבלי להגדיל את ההוצאות.

 

נשמח ליצור עמך קשר