פוליסת הייטק פרוטקט

פוליסת הייטק פרוטקט של חברת הפניקס מעניקה מענה אידיאלי לכל החברות המפתחות מוצרי תוכנה, באמצעות פוליסה רחבה ובמחיר אטרקטיבי. כל הפרטים במאמר שלפניכם.
פוליסת הייטק פרוטקט
דף הבית >> מאמרים >> פוליסת הייטק פרוטקט

חברות הייטק צריכות ביטוח עסק מיוחד, שמשלב בין חבות מוצר לבין אחריות מקצועית. וזה בדיוק מה שפוליסת הייטק פרוטקט נועדה להעניק לכם.


לחברות שעוסקות בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית קיים צורך ביטוחי ייעודי: כיסוי רחב ומקיף שמספק מענה הן בפן של חבות מוצר והן בפן של ביטוח אחריות מקצועית להייטק. חשוב לציין שהגבול בין שני סוגי ההביטוחים מטושטש למדי, אך אם מוותרים על אחד מהם, עלולים לקרות מקרים שפשוט "נופלים בין הכיסאות". פוליסט הייטק פרוטקט משלב בין הפוליסות במטרה למנוע מצב שבו אם חלילה ייגרם נזק, יוותר המבוטח ללא כיסוי, בשל הספק אם הנזק נופל תחת ביטוח אחריות מקצועית או תחת פוליסת חבות המוצר.

 

פוליסת הייטק פרוטקט נותנת לכם יותר!

+ המוצר הביטוחי שמציעה חברת הפניקס מתאים לכל חברות ההייטק באשר הן, ובפרט לחברות המפתחות מוצרי תוכנה. עם פוליסה זו תיהנו מכיסוי רחב ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.


+ עם פוליסת הייטק פרוטקט אתם מקבלים 2 ביטוחים במוצר 1 מושלם: הפוליסה משלבת כיסוי גם לאחריות המקצועית הנובעת מפיתוח התוכנה וגם לחבות המוצר אשר התוכנה היא חלק ממנו.


+ הפוליסה מכסה גם נזק פיזי לגוף או לרכוש היכול להיגרם כתוצאה משימוש מהמוצר, וכם לנזק הכספי היכול להיגרם כתוצאה מעצה מקצועית לקויה, תכנון לקוי, בתחום בפרט וההיי-טק בכלל.

 

אילו הרחבות כוללת פוליסת הייטק פרוטקט?

הפוליסה כוללת את ההרחבות הבאות:

 

חשוב לדעת שהכיסוי אינו מוגבל רק למוצרים שעברו אישור סופי של הלקוח וכוללת גם שלבים מקדמיים של פיתוח. כמו כן סעיפי הכיסוי חלים על המבוטח ואו מי מטעמו.

 

בנוסף לכך, לפוליסה התווספה הגדרה רחבה של מעשה שלא כדין לרבות, הצגה מוטעית או מצג שווא, הפרה לא מכוונת של כל דרישה סטטוטורית, הפרה לא מכוונת של כל התחייבות חוזית, הפרה לא מכוונת של חוזה כתוב וכו'.

 

ואם זה לא מספיק, הגדרת עובד הורחבה בפוליסה וכוללת גם עובדים שאינם מקבלים שכר ועובדים תחת חשבונית (ספקי משנה).

 

מה חשוב לדעת על פוליסת הייטק פרוטקט?

•    הפוליסה הינה על בסיס הגשת התביעה
•    יש חשיבות רבה לקביעת תאריך רטרואקטיבי הולם בפוליסה
•    ניתן לרכוש פוליסה עד גבולות אחריות של 10,000,000$ 
•    ניתן לרכוש במקרים מסוימים גם הרחבה ל- recall (עלות החזרת מוצרים שנתגלה בהם פגם, למרות שלא גרמו עדיין לנזק) בתת גבול של עד 200,000$

 

אנחנו בפתרונות עדיפים - סוכנות לביטוח מתאימים לכל עסק את הביטוח המתאים ביותר עבורו. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה, לייעץ ולהתאים לכם את הביטוח האידיאלי בשבילכם.  
 

מאמרים בנושא פוליסת הייטק פרוטקט

חבילת הביטוח שאנו מציעים כוללת מגוון ביטוחים הניתנים להתאמה אישית על פי הצרכים הייחודיים שלכם.

מוצרים נוספים שיעניינו אותך

נשמח ליצור עמך קשר