ביטוח מחלות קשות- מדוע כדאי לרכוש בנוסף לביטוח חיים או ביטוח בריאות שברשותינו?

לחצו לקבלת הצעת מחיר

03-9222912

ביטוח מחלות קשות - מדוע כדאי לרכוש בנוסף לביטוח חיים או ביטוח בריאות שברשותינו?

 

מהו ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות הוא ביטוח המעניק פיצוי חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה המוגדרת בפוליסה. הביטוח למקרה גילוי של מחלה קשה יכול להירכש כפוליסה נפרדת או כביטוח נוסף לפוליסת הבריאות או פוליסת ביטוח החיים שברשותנו. מספר המחלות הנקובות בפוליסה משתנה בין חברות ביטוח שונות. לאחר גילוי המחלה ובתנאי שהמבוטח שרד 30 יום מעת גילוי המחלה ישולם פיצוי כספי בסכום חד פעמי הנקוב בפוליסה. לאחר התשלום יבוטל ביטוח זה כך שלא יהיה תקף לגילוי של מחלות קשות נוספות אצל אותו מבוטח. ראוי לציין כי חלק מחברות הביטוח מחזיקות ברשותן פוליסות המציעות את האפשרות להמשך קיומו  של הביטוח בסכום מופחת וביחס למחלות נוספות שלא התגלו אצל המבוטח בתביעתו האחרונה או בתביעות קודמות.

 
מדוע כדאי לרכוש ביטוח מחלות קשות בנוסף לביטוח חיים או בנוסף לביטוח בריאות?
עם גילוי מחלה קשה נדרש כל אדם לגייס את כל כוחותיו הנפשיים על מנת להתמודד עמה ולחזור לקו הבריאות במהרה. מרבית המחלות הקטלניות דורשות מהאדם החולה השקעת משאבים כלכליים רבים על מנת להתמודד עם המחלה בהצלחה. פעמים רבות קיים צורך ברכישתן של תרופות יקרות שאינן נמצאות בסל הבריאות הממלכתי (אינן מסובסדות על ידי המדינה) ולעיתים אף נזקק לרכישה של תרופות יקרות הנמצאות בסל הבריאות הממלכתי. בנוסף, הכנסתו של האדם פוחתת משמעותית מכיוון שאינו עובד וגם במידה שמקבל קצבה חודשית מחברת ביטוח או קרן פנסיה אזי קצבה זו מוגבלת ל- 75% משכרו הממוצע. בנוסף, פעמים רבות קיימת פגיעה בהכנסה המשפחתית עקב הפסקת עבודה ואו אובדן ימי עבודה של בן הזוג הבריא על מנת לתמוך בבן זוגו שחלה במחלה הקטלנית. ביטוח מחלות קשות יעזור למשפחה להתמודד עם ההשלכות הפיננסיות של מחלה קשה. עם גילוי מחלה קשה מאפשרת התוכנית לקבל מחברת הביטוח כיסוי בתשלו םחד פעמי בסכו םשל עד 500,000 ש"ח (שתאם לסכום הביטוח בפוליסה) שיעזור למבוטח ומשפחתו לשמור על רמת החיים שאליה היו רגילים גם בתקופת האישפוז והטיפול.
 
גילוי המחלות הבאות בהתאם לתנאי הפוליסה מבטיח את התשלום:
סרטן,התקף לב-אוטם שריר הלב, ניתוח מעקפים, ניתוח באבי העורקים, שבץ מוחי, ניתוח מסתמי הלב, מחלת ריאה כרונית, טשת נפוצה, אלצהיימר, פרקינסון, אי ספיקת כליות כרונית, אי ספיקת כבד פולמיננטית, יתר לחץ דם ריאתי ראשוני, השתלת איברים, שיתוק ילדים-פוליו, אנמיה אפלסטית, כויה קשה, תרדמת-קומה, עיוורון, חירשות, אילמות, דלקת המוח, גידול שפיר במוח, פגיעה מוחית, הדבקות במחלת האיידס כתוצאה מעירוי דם, צדפת-טטנוס.

חשוב לציין כי מספר המחלות משתנה בין חברות ביטוח שונות, כמו-כן, התעריפים מותאמים למין המבוטח, לגיל המבוטח, להיותו מעשן או לא מעשן (עלות הביטוח למעשנים כמעט וכפול מעלותו ללא מעשנים) וכמובן, למצב בריאותו של המבוטח בעת ההצטרפות לביטוח זה. 

03-9222912

לקבלת הצעת מחיר

נא השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות